Alena's Alan Rickman Page - RICKMANKLUB ON-LINE  

  
 


Zpět na Novinky
 
 

 
 
AKTUÁLNÍ CHAT  

PRAVIDELNÉ SCHŮZKY PROBÍHALY KAŽDÝ DEN OD 21.00

Nový chat je zatím nezaheslovaný a vstoupit tak do něj může kdokoliv! V případě, že se tato varianta neosvědčí, bude opět vytvořen chat uzavřený jen pro členy NFAR.

Pravidla jinak platí jako u původního chatu - jak termíny srazu i všeobecná slušnost a tolerance;-)
 
 

 
 
PŮVODNÍ CHAT
 
(již neexistující)


Omlouvám se za jízlivost, ale dost mě to nadzvedlo:-o Telefónica O2 ČR (nebo-li "kyslíci" jak tvrdí moje kamarádka:-) "v rámci zlepšování služeb" spojili portál Quick.cz a Eurotel-Live.cz aby vznikl O2Active.cz. Bohužel, tímto sloučením byly zrušeny kluby, které na quicku dříve fungovaly a tím i náš diskusní klub AR :-( Ačkoliv jsem administrátor, tak mi na e-mail nepřišlo žádné vyjádření co se chystá a ani teď na můj dotaz nereagují. Všechny registrace jsou tedy nenávratně pryč :-( Grrrr..... Takže ti co by si chtěli o Alanovi zachatovat prostřednictvím tohoto webu mohou navštívit (dříve záložní chat) ze stránek Blueboard. Je nezaheslovaný, takže zatím tam má přístup kdokoliv.

RICKMANCLUB ON-LINE - PRAVIDELNÉ SCHŮZKY PROBÍHALY KAŽDÝ DEN OD 21.00

Chat se po nedávné rekonstrukci quicku a s tím spojené nefunkčnosti naštěstí vzchopil (autoři asi zjistili, že nová verze má spoustu much) a začal už fungovat skoro tak dobře jako před rekonstrukcí a tak je stále AKTUÁLNÍM chatem!

Návod k získání přístupu naleznete zde.