Neoficiální fanklub Alana Rickmana / Zpět na Novinky /


  

MÍSTNÍ MENU: Fan Centrum - Úvodní stránka FC - Základní informace - Přehled členů (vstup) - Přehled členů (místo) - Přihlašovací formulář
  


Obecné a statistické údaje

∟Přihlášení do NFAR
   ∟
Proč být členem?
   ∟Jak se stát členem?
   ∟Druhy informačních zpráv

Rickmanclub ON-LINE
Důležitá upozornění


Obecné a statistické údaje

Neoficiálního fanklub Alana Rickmana byl založen 8. prosince 2002
∟Zakladatelkou a správkyní NFAR je Alena Vítová (Alis), která je současně webmasterkou stránek
www.alanrickman.cz
∟Stav členů NFAR k:
    ∟ 31. prosinci 2005: 320
    ∟ 31. prosinci 2004: 210
    ∟ 31. prosinci 2003: 100
    ∟ 31. prosinci 2002:   28
∟Datum založení Rickmanclubu ON-LINE: 27. říjen 2003
    ∟ Počet řádných členů k 31. prosinci 2005: 70
    ∟ Počet řádných členů k 31. prosinci 2004: 50


Proč být členem?

Chcete dostávat oznámení o aktualizacích těchto stránek, mít novinky "doma" i když dojde k výpadku serveru a stránky jsou nefunkční (viz. situace na konci listopadu 2002) nebo když bude exkluzivní, nebo časově omezená zpráva (viz. předávání Evropských filmových cen 2002)? Pokud ano, staňte se členy "Neoficiálního fanklubu Alana Rickmana" a máte vše zajištěno! A to bez členských poplatků! Navíc si tento fanklub klade i za úkol - zmapovat fanoušky AR! Jména (přezdívky) všech registrovaných fanoušků (členů fanklubu) budou uvedena na této stránce. (Kterých údajů se to týká je uvedeno pod přihlašovacím formulářem). Navíc budou na mapě označena města, ze kterých pocházejí (budeme tak moci vizuálně změřit "hustotu" Rickmanistů ;-))) A možná časem zjistíme, že ve městě kde žijeme nejsme sami kdo má Alana rád a příště už třeba půjdeme do kina na Snapea spolu ;-o 

Navíc mají všichni členové právo účastnit se klubových setkání tzv. Rickmanconů a dalších společných akcí a mají přístup k on-line klubu tzv. Rickmanklubu na "quicku".


Jak se stát členem?

Po vyplnění a odeslání přihlašovacího formuláře budete co nejdříve zařazeni do seznamu členů FC na těchto stránkách a při následující aktualizaci rubriky Novinky by vám o tom měl přijít oznamovací e-mail. Pokud do 5 dnů od vašeho zaregistrování na této stránce neuvidíte vaše jméno mezi členy fanklubu (údaje o členech vkládám "ručně" - nezobrazí se automaticky po vyplnění formuláře!) a ani jste neobdrželi uvítací zprávu nebo oznámení o aktualizaci Novinek, napište mi. Díky!

Pokud ve své přihlášce zadáte jméno nebo přezdívku, pod kterou se přihlásil někdo před vámi, budete vyzváni k úpravě nebo změně. Toto je požadováno jen proto, aby se zamezilo opakování přezdívek na stránkách. Nikdo vám vaši přezdívku samozřejmě nebere;-) Do doby vyřešení bude za vaším jménem/přezdívkou uvedeno číslo 2.


Druhy informačních zpráv

1. Oznámení o aktualizacích těchto stránek - krátká, heslovitá zpráva
2. Rychlé zpravodajství - zprávy mimo aktualizaci, nebo časově omezené (především Alan nečekaně v TV;-)
3. Při výpadku serveru - zaslání nejdůležitějších zpráv přímo na váš mobil, e-mail, nebo zobrazování novinek na záložním webu *

* Záložní stránky AARP -  původně oficiální web, který byl 9.9.2003 nahrazen adresou http://alan.potterharry.net a následně doménou www.alanrickman.cz.

Něco z "historie": Toto byl záložní AARP (č. 2). Vzhledem k tomu, že od 6.3.03 bylo pozastaveno nahrávání souborů prostřednictvím FTP klienta (který je pro mě vzhledem k četnosti, velikosti a množství nahrávaných souborů nezbytný), stránky neaktualizuji a ani nebudu.


Rickmanklub ON-LINE
Před několika měsíci jsem se dozvěděla o možnosti mít na www.quick.cz zaregistrovaný vlastní klub. Nějaký čas jsem uvažovala o tom, že náš Neoficiální fanklub přesunu na zaheslované stránky, ale úplné "utajení" informací o klubu a členech se mi nezamlouvá. Přesto jsem se zaregistrovala (bohužel přezdívka Alis už byla obsazena, tak jsem použila Severus1) a nechala to nějaký ten čas být. V září jsem se znovu vrátila a skutečně klub založila, ale mám s ním trochu "odlišné plány". Tak tedy, nazývá se Rickmanclub;-o a přístup do něj mají pouze zaregistrovaní členové NFAR.

Přihlášení

1. Pokud nejste členem či zakladatelem jiného klubu na "quicku" potřebujete se nejdříve zaregistrovat. Uživatelské jméno si, prosím, zvolte stejné jako je vaše jméno či přezdívka ve fanklubu. Pokud je již obsazena (jako Alis u mne), zvolte podobnou variantu nebo mě následně zašlete pro informaci příslušné jméno e-mailem. Uživatelská jména používaná v ON-LINE klubu budou doplněna k veřejným informacím na stránkách NFAR.

2. Jste-li úspěšně zaregistrovaní klikněte na tuto adresu. Tam se už přihlásíte do našeho Rickmanclubu.

3. Vstup do klubu není umožněn ihned, ale po mém schválení. Potvrzování budu provádět každý týden od pátku večer do pondělí večer. Děkuji za pochopení!

Jistě se ptáte co vám Rickmanclub ON-LINE přinese;-) No, především šanci navázat nová přátelství! A co k tomu přispěje?

1. Klubový chat se všemi právě přihlášenými členy, nebo s vybraným počtem členů (skrytý chat)
2. E-maily členů (každý kdo chce být veden v Rickmanclubu ON-LINE musí e-mail uvést)
3. Do budoucna: možnost psát zprávy, využívat klubový kalendář, sdílet fotky (15 MB) a audio-video (20 MB)

Upozornění: Přihlášení do ON-LINE klubu je dobrovolné a bezplatné! Jedinou podmínkou je členství v našem NFAR a uvedení svého e-mailu. Při (obecné registraci) se vás systém bude ptát na datum narození. Vyplňovat ho nemusíte! Veškeré vámi zadané informace uvidí pouze řádní členové (ti, kteří již mají schválen přístup a využívají služeb ON-LINE klubu). K údajům o své osobě můžete připojit i svou fotografii (což by bylo milé;-).

A ještě jedna věc. Klubové stránky jsou pouze doplněním a rozšířením těchto stránek. Informace o Alanovi a běžné zprávy o NFAR budou i nadále uveřejňovány zde.

Máte-li k tomuto tématu jakýkoliv dotaz, budu ráda když mi napíšete (alisdesign(zavinac)centrum.cz). Předem děkuji!
 


 
Důležité informace


∟NENÍ MOŽNÉ ZASÍLAT HROMADNÉ SMSKY ANI NA EUROTEL

Rozesílání vlastníkům Eurotelu bylo ukončeno, jelikož server www.sms.cz přes který jsem hromadně zprávy rozesílala, vykazoval chyby a jeho provozovatelé nereagovali na moje žádosti o nápravu.

∟ZASÍLÁNÍ UVÍTACÍCH E-MAILŮ OBNOVENO!!!!
Jelikož jsou prázdniny a tím i více času, od 26.7.05 opět začínám novým členům fanklubu rozesílat krátké uvítací e-maily;-)

∟NENÍ MOŽNÉ ZASÍLAT HROMADNÉ SMSKY NA OSKARA
Oskar
počínaje 22.11.2004 začal požadovat náhodný kód ke každé zprávě a proto již není možné bezplatně zasílat tyto smsky z hromadného zasílání zpráv na
www.sms.cz:-( Vzhledem k velkému počtu členů není možné kód zadávat ručně a proto budou zprávy formou SMS zasílány pouze majitelům Eurotelu. Ostatní budou dostávat zprávy na e-mailové adresy. Děkuji za pochopení.

∟UKONČENO ZASÍLÁNÍ UVÍTACÍCH E-MAILŮ A ZKUŠEBNÍCH ZPRÁV
Z časových důvodů jsem byla nucena v druhé polovině roku 2004 ukončit zasílání uvítacích e-mailů a zkušebních zpráv pro nové členy FC. První zpráva, kterou po registraci obdržíte bude informace o aktualizaci stránek či mimořádné zpravodajství o AR. Děkuji za pochopení

∟REKLAMA V SMSCE U EUROTELU
Eurotel omezil
bezplatné zasílání SMSek z internetu. Je možné zaslat pouze 60 znaků a zbytek operátor vyplní reklamou;-( SMSky uživatelům Eurotelu budu zasílat i nadále, ale budou kratší, s tím že "nechtěnou" reklamu nemůžu ovlivnit;-o

∟NENÍ MOŽNÉ ZASÍLAT HROMADNÉ SMSKY NA T-MOBIL
T-Mobil 4.2.03 zrušil
bezplatnou SMS bránu na internetu. Od tohoto data bude možné odesílat SMS zprávy přes internet jen z www.t-zones.cz a přístup k této službě budou mít jen registrovaní členové. Služba je navíc placená. Uživatelům, kteří mají zvolenou službu MobileBox Easy (jako já), tak mohou za měsíc odeslat jen 20 bezplnatných zpráv. Jelikož by mi to pro všechny nestačilo, budu SMSky (do sítě T-Mobile) posílat pouze uživatelům, kteří nemají e-mail a nebo v případě nutnosti "bleskového" zpravodajství. Děkuji za pochopení.  

∟OBECNÉ
Zasílání SMS zpráv a e-mailů členům fanklubu začalo 10.12.2002. Pokud je Vaše jméno uvedeno mezi členy fanklubu a nic vám nepřišlo, nebo máte-li k fanklubu dotaz, či nápad na vylepšení, prosím, napište mi na alisdesign(zavinac)centrum.cz. Díky!
 


Nahoru