Lidé narození 21. února z pohledu hvězd a čísel  / Zpět na Novinky /

Fan Centrum - Neoficiální fanklub - Ankety a kvízy - Knihovna - Alan v obrazech - Soutěže - Kniha návštěv - Vzkazy pro AR - Inzerce
  
Světlana objevila zajímavou knihu o numerologii. Níže si můžete přečíst vše co se týká osob narozených 21. února, tedy i AR. Světlano, díky!
  
   

Jste praktické, ale vnímavé a fantazií obdařené Ryby se silnou potřebou sebevyjádření. Jste mnohostranní a kreativní, dáte se snadno strhnout a ovlivnit, když vás nadchne nějaká osoba nebo myšlenka. Omezení a únavná rutina však mohou vaši nestálou povahu znervóznit. Nejste rádi, když vám druzí něco předepisují, pokud je to ale nezbytné, dokážete předvést, jak přizpůsobiví a metodičtí doopravdy jste.

Vedlejší vliv vašeho Slunce v dekanu Ryb se projevuje intuicí a vnímavostí. Máte smysl pro rytmus a hudební sluch, případně talent k tanci. Když nemáte jasnou orientaci, dáte se snadno ovlivnit svým okolím. Než byste zůstali sami, raději půjdete s davem nebo se uchýlíte k nějaké formě útěku před realitou.

I když míváte ve finančních záležitostech štěstí, trvalou prosperitu si zajistíte spíš vytrvalou prací a stálým úsilím. Jste loajální a věcní, svoji zodpovědnost berete zpravidla vážně. Své povinnosti plníte spolehlivě a na svoji práci chcete být hrdí.

Do věku dvaceti osmi let, když vaše Slunce prochází znamením Ryb, se soustředíte na rozvoj své emocionality, na vizi budoucnosti, svoji citlivost. Když dosáhnete věku dvaceti devíti let, vstupuje vaše Slunce do znamení Berana. To způsobuje větší asertivitu a odhodlání pustit se do nových aktivit a dobrodružství. V padesáti devíti letech, když Slunce vstupuje do znamení Býka, zpomalujete tempo, někdy máte zvýšený zájem o přírodu. Pociťujete potřebu jistoty a finančního zabezpečení.
  

Vaše skryté já

Dokážete být pragmatičtí a toužíte po bezpečí a jistotě, ale musíte vynaložit maximální úsilí, aby jste překonali svoji vnitřní netrpělivost. Pokud se vám to nepodaří, býváte náladoví nebo utíkáte před realitou. Když ale využijete svoji fantazii kreativním způsobem k něčemu praktickému, dosahujete pozoruhodných výsledků.

Máte vnitřní šarm a vřelé srdce. Toužíte po akci, svobodě a dobrodružství, váš život proto bývá dost pestrý a plný změn. Je důležité žít v přítomnosti, vy ale občas podléháte pocitu, že štěstí čeká někde za rohem. Své ideály, sny a touhu po lásce můžete vyjádřit nějakým kreativním způsobem nebo tím, že pomáháte druhým. Jako perfekcionisté se smyslem pro povinnost se také můžete prostě soustředit na to, aby jste dělali svoji práci co nejlépe.
  

Práce a nadání

Máte pragmatické názory a zdravý selský rozum, nechcete ale být omezováni rutinou a monotónností. Máte fantazii, jste i praktičtí. Máte smysl pro řád, někdy ale nevíte přesně, co chcete, a zkoušíte různé alternativy. V podnikatelské sféře vám může pomoci váš organizační talent. Naštěstí se vám nabízejí dobré příležitosti, pokud jste ochotni pro úspěch tvrdě pracovat. Protože jste společenští, můžete vyniknout v oblasti styku s veřejností, v hudbě, módě a výtvarném umění. Máte smysl pro rytmus, někdy vás proto přitahuje hudba nebo tanec. Jste zruční.

Známé osobnosti narozené v tento den: zpěvačka Nina Simoneová, módní návrhář Hubert Taffin de Givenchy, ruský státník Alexej Kosygin, spisovatelka Anais Ninová, básník W. H. Auden, americký filmový režisér Sam Peckinpah, španělský kytarista a skladatel Andrés Segovia, spisovatel Svatopluk Čech, zpěvák a skladatel Petr Ulrych.
 

Numerologie

S číslem dvacet jedna budete dynamická a společenská osobnost s mnoha zájmy a kontakty. Zpravidla se vás drží štěstěna. Jste mimořádně vynalézaví a originální. Máte smysl pro humor, jste přátelští a společenští. Život vám nabízí příležitosti spolupracovat s druhými a být při tom úspěšní. Při vší spolupráci s ostatními ale očekáváte, že budete pochváleni a uznáváni pro své vlastní zásluhy. Vedlejší vliv čísla dvě (měsíc narození) se projevuje silnou vůlí a tvrdohlavostí, vnímavostí a ovlivnitelností. Když o sobě pochybujete, rozdrobujete svoji energii a nemůžete využít velký potenciál, který ve vás je. Potřebujete aktivitu a měli byste hledat vhodný způsob sebevyjádření.

Klady: inspirace, kreativita, trvalé vztahy

Zápory: nervozita, závislost, výbušnost, obava ze změn, kolísání nálad
 
  

Láska a mezilidské vztahy

Jste společenští a přátelští, milujete společenské akce a setkání s přáteli. Máte silné emoce a umíte dát hodně lásky. Když své city nedokážete vyjádřit, jste náchylní k náladovosti a nevrlosti. Musíte se naučit nespěchat, když jde o to, najít tohoto správného partnera. Vyvarujte se toho, vmanévrovat se do role zachránce někoho, o kom jste přesvědčeni, že potřebuje pomoc; stejně neblahé by bylo převzít roli zachraňované oběti. Štěstí najdete u partnera, který je zajímavý a velkorysý, ale poskytne vám také jistotu, kterou potřebujete.

V tento den působí rovněž stálice Fom Al Haut, která je jednou ze čtyř královských hvězd a označuje zimní slunovrat. Je to zvlášť silná hvězda, která propůjčuje úspěch, štěstí a odvážného ducha. Může symbolizovat i změnu orientace směrem od hmotných cílů k cílům duchovním.

Ve spojení s postavením Slunce ve vašem horoskopu představuje Fom Al Haut dobrý rytmus, vnímavost, schopnost vystihnout trendy. Snadno se dáte ovlivnit svým okolím, máte sklon k sobectví a potřebujete najít způsob kreativního sebevyjádření. Můžete očekávat dědictví, neměli byste ho ale utratit příliš rychle.

Klady: hospodárnost, idealismus, představivost, kreativita

Zápory: nákladné soudní pře, nezodpovědnost, nedostatek soudnosti
 

Kdo je pro vás ten pravý

Láska a přátelství: 7., 11., 16., 22. ledna, 5., 9., 20 února, 3., 7., 18., 31. března, 1., 5., 16., 29. dubna, 3., 14., 16., 27., 29. května, 1., 6., 12., 25., 27 června, 4., 10., 13., 23., 25. července., 8., 21., 23., 31. srpna, 6., 19., 21., 29. září, 4., 17., 19., 27., 30. října, 2., 5., 15., 17., 25., 28. listopadu, 13., 15., 23., 26. prosince

Užitek: 8., 14.,19. ledna, 6., 12., 17. února, 4., 10., 15. března, 2., 8., 13., dubna, 6., 11. května, 4., 9., 28. června, 2., 7.,  července, 5. srpna, 3. září, 1., 29. října, 18., 27. listopadu, 25., 29. prosince

Osudová přitažlivost: 24., 25., 26., 27. srpna

Výzva: 9., 18., 20. ledna, 7., 16., 18. února, 5.,14., 16. března, 3., 12., 14. dubna, 1., 10., 12. května, 8., 10. června, 6., 8., 29. července, 4., 6., 27. srpna, 2., 4., 25 září, 2., 23. října, 21., listopadu, 19. prosince

Spřízněná duše: 9. ledna, 7. února, 5. března, 3. dubna, 1. května, 30. října, 28. listopadu, 26. prosince
  


      
Z knihy: Magická hra čísel a hvězd, kompletní průvodce astrologií a numerologií (str. 742 a 743) – autorky: Saffi Crawfordová a Geraldine Sullivanová


Nahoru