Grafologický rozbor Alanova písma   / Zpět na Novinky /

Fan Centrum - Neoficiální fanklub - Ankety a kvízy - Knihovna - Alan v obrazech - Soutěže - Vzkazy pro AR - Inzerce
  
   

Co mi řekla písmenka
Autorka: Yavanna

Lidi, co píšou takhle ostře, jsou kritičtí, spravedliví a dobře logicky myslí. Písmo AR je rychlé a přímo nabité energií, je elegantní, vnímavé, společenské, optimistické, ale má velmi ostré hrany. Takoví jsou i lidé píšící tímto písmem. AR je citlivý, ale asi tak stejně jako každý chlap. Nepřehání to. ( Čím víc je písmo nakloněné dopředu, tím víc je člověk citlivější ).

Je to ochranitel slabších s rytířským chováním a velmi bystrý pozorovatel. Nic mu neunikne. Dokáže ale udržet tajemství, a nedrbá ty ostatní. Řekla bych, že mluví uváženě a dokáže správně hodnotit lidi kolem sebe. Dává velký význam tomu, co říká. Dobře a logicky mu to myslí. Podle toho „e“ ve slově „enjoy“, které mi silně připomíná trojzubec nebo napjatý luk se šípem, bych řekla, že vždycky dostane to, co chce. Je dobrý střelec, nemusí o nic žádat. Lidi na něj totiž dají a velmi ho respektují.

Má pevnou vůli- přímo železnou. Myslím, že na tom staví ( vidíte, jak ohraničuje to „t“ ve slově „with“..? ) Celkově mi přijde, že má vždycky poslední slovo. Podle mě by to tak mohlo být- podívejte se, jak to všechno podtrhl. Přijde mi to tak trochu jako „toto je písmo svaté“.

Srší šarmem, a zakládá si na tom (podle mě o tom ví, a jestli říká, že ne, tak kecá), ale řekla bych, že je- dámy prominou- tak trochu frigidní (nedělá kličku dole u „y“, jen čárku). Je netolerantní, nezdržuje se maličkostmi, je přímočarý. A má zájem o všechny věci ohledně stavitelství (domky, domečky). Musím říct, že dopadl ještě dobře. Takovej (chudáček) Gary Oldman píše jako psychopat (a to je to můj nejoblíbenější herec :-)). Bude strašně nevyrovnanej. Není divu. Po tom, co si v celým svým životě zažil…
 


      
Při vypracování tohoto rozboru autorka vycházela i z knihy od Jany Vítkové "Grafologie".


Nahoru