VÝZVA MÉDIÍM / Zpět na Novinky /  

     
ZPĚT na Naše společné akce
   

Nabídka

Popis

   

 
- akce a cíl
- média
- výsledek

  
Akce a cíl
  
Vážení členové Neoficiálního fanklubu Alana Rickmana a samozřejmě "neregistrovaní" fanouškové tohoto skvělého herce. Taky se vám zdá (pokud pominu Temný přístav a několik mini fotek a miničlánečků z magazínů), že naše média nevěnují Alanovi příliš mnoho prostoru, který by si zasloužil? Pokud ano, tak určitě čtěte dál;-)

Plánuji napsat zdvořilou žádost e-mailem do ČT, NOVY i Primy, zda by nemohli uvést filmy s AR. Ráda bych ho odeslala příští pondělí, tedy 23. června a to jak do již zmíněných televizí, tak i trochu podobnou verzi do médií tiskových (např. časopisů ELLE, Vlasta, Cosmopolitan, Cinema, Premiere apod.).

K oslovení vás všech fanoušků jsem se rozhodla, protože jsem již před nějakým časem poslala "prosebné" majlíky do několika redakcí časopisů, ale jen časopis Show a Vlasta mi dali "naději", že by mohlo něco s AR vyjít. Domnívám se, že kdyby bylo pod dopisem napsáno, že má o Alana zájem co nejvíce lidí, tak by to mohlo být pro ně motivací. Navíc budou mít jistotu, že se to fanoušci přes stránky dozvědí, že něco vyšlo a tak budou mít i odbyt, ne!?

Pod dopisem bych tedy uvedla, že o uvedení filmů, či o články v tisku prosí všichni členové Neoficiálního fanklubu AR (kterých je v současné době 67 členů + odkaz na stránky fanklubu) a případně další "nečlenové".

Pokud byste se této akce chcete zúčastnit i vy, stačí mi do neděle 22. června zaslat majlíkem na alis@mybox.cz vaše jméno, či přezdívku pod kterou chcete být pod "prosbu" podepsáni a pokud chcete tak i místo bydliště. Můžete se také stát členem fanklubu a být tak uveden přímo ve výše uvedeném "čísle". Členové fanklubu mi svá jména zasílat nemusí, pouze pokud by s tímto nápadem nesouhlasili, stačí poslat majlík a nebudou v konečném čísle uvedeni. Avšak doufám, že se tak nestane;-)

Výsledek sice není zaručený, ale myslím si, že to za pokus stojí a pro podporu Alana Rickmana se přeci musí něco udělat!!!!

Pokud máte další tip kam ještě e-mail zaslat, prosím napište mi majlík, ve kterém uvedete elektronickou adresu redakce, či vydavatelství. Díky!

Předem vám mnohokrát děkuji a věřme v úspěch!
Vaše Alis;-)

Oslovená média

Výzvy se celkem zúčastnilo 67 členů Neoficiálního fanklubu Alana Rickmana plus dvě neregistrované fanynky. Děkuji všem!
 
V úterý 24. června jsem odeslala první "várku" e-mailů (celkem 23 kousků) do níže uvedených médií:

Televize: ČT, Prima, NOVA
  
Tisk: PREMIERE, Rytmus života, Tina, Bravo Girl!, Bravo, BM, STYLE, Magazín Práva, Top dívky, Dívka, Šťastný Jim,
        STORY, Žena a život, Cosmogirl, Ring, Květy, Spy, Cosmopolitan, Jackie a Harper's Bazaar

Ve středu 25. června jsem odeslala "zbytek" (celkem 7 e-mailů) do redakcí:

Tisk: Cinema, Show, Katka, Vlasta, ELLE, Marianne, TV Tip Seriál a Týdeník TELEVIZE

Výsledek

Týdeník Ring:
Momentálně neuvažujeme o článku s tímto hercem, ale bude-li někdy v Ringu, dám Vám včas vědět.

  
Vlasta:
Bohužel Vás musím zklamat, protože zatím ještě s materiálem o Alanu Rickmanovi nepočítám.
Ale jakmile se tu objeví nějaký jeho nový film, bude na řadě.

   
Přeju Vám i ostatním hezký den a krásné léto.

BM:
Předem svého dopisu bych chtěla poděkovat za Váš milý dopis, velice nás potěšil.
O panu Alanu Rickmanovi v budoucnu plánujeme určitě nějaký článek, nebo profil a doufám, že se Vám bude líbit. Je to i náš oblíbený herec.
  
Děkujeme za dobrý tip.

Prima:
Děkujeme za Vaši přízeň, bohužel Vám však musíme sdělit, že k Vámi uváděným titulům nemáme vysílací práva a nemohou být tudíž vysílány. Srdečně zdravíme.
(PS: v e-mailu jsem žádala o uvedení, cituji: "např. Neobvyklé dobrodružství, Zavři mé oči, Uzavřená země, Lednový muž, Jidášův polibek či jiného")

ČT:
Některé z těch filmů, o kterých píšete, už neuvedeme, neb jsme je měli a práva dávno vypršela. Konkrétně se to týká titulů "zavři mi oči", opravdově šíleně..." "neobvyklé dobrodružství", "rozum a cit", i ten "zimní host"... ale teď mohly z jeho dílny vidět "Oscara Wildea" (k tomu máme ještě jednu reprízu), jako s hercem s ním chystáme film "dohola?" a jistě budou v budoucnu i další.

Poznámka Alis: Vy jste někdo četli, že by Alan spolupracoval na filmu Oscar Wilde???

Další se očekávají;-o
 

   
   

Nahoru