Astropsychologie Alana Rickmana / Zpět na Novinky /

Fan Centrum - Neoficiální fanklub - Ankety a kvízy - Knihovna - Alan v obrazech - Soutěže - Vzkazy pro AR - Inzerce
  
Když jsem si pročítala 32. číslo časopisu VLASTA, narazila jsem na přílohu Astropsychologie. U mého znamení sedělo vše do "puntíku" a tak jsem se hned vrhla na "Alanovy Ryby". Zjistila jsem, že i v jeho případě se hvězdy "docela strefily";-o
  

Ryby - fantasta


   

Životní heslo

Tuším a miluji.
 

Jak je poznáte

Ryby jsou většinou krásné. Mají střední, pěkně tvarovanou postavu, široký měkký obličej, snivé a hluboké oči, klenuté čelo a poněkud pohodlné držení těla. Vlasy mívají jemné, zejména pokud jsou blonďáky, a skoro vždy příjemně vlnité. V jejich postavách často naleznete mírnou asymetrii, většinou mají delší tělo než nohy.
 

Charakter

Milý a vstřícný. Komunikace s Rybami, které jsou vynikajícími společníky, přináší všem ostatním radost. Ale pouze v tom případě, že Ryby samy chtějí. Podlehnou-li však nerudné vlně a depresi, nebývá s nimi rozumná řeč. Někdy bývají i velmi ovlivnitelné, nestálé, uzavřené, ale vždy trpělivé a chápavé. K jejich negativním vlastnostem patří výrazné sklony k pohodlnosti až lenosti, což je zajímavý fakt obzvláště v souvislosti s tím, že často zastávají vedoucí postavení. Nic ve zlém, ředitelská křesla jim patří především díky výrazným tvůrčím schopnostem. Jejich fantazie, citlivost, kreativita a intuice jsou pověstné.
 

Co milují

Dobré jídlo, dobré pití a své sny.
  

Co nesnášejí

Nátlak.
 

Jak pracují

Po svém, tedy výrazně tvůrčím způsobem. Ryby mají mimořádné nadání pro literární i jevištní tvorbu. Jsou skvělými řečníky. Snad i proto je nejčastěji naleznete v užvaněném světě médií. Největším kladem Ryb je představivost, a to ať pracují v jakémkoli oboru. Říká se, že úspěch představuje pět procent inspirace a devadesát pět procent dřiny. To je pravda. Ať to pronesl kdokoli, musel se narodit v zemském znamení a rád vychvaloval tvrdou práci. Bez prchavých, ale podstatných pěti procent však nevznikne nic zvláštního. Ryby obvykle nemají s těmito pěti procenty žádný problém. Zato zbývajících devadesát pět procent je pro ně zatraceně namáhavých.
 

Vzorový hrdina

Jan Křtitel
 

Zvláštní znamení

Smysl pro hudbu.
 

Dobrá rada pro
Ryby

Nebuďte mučedníky! Svět mučedníky nemá rád, proto je přesouvá do nebe. Spoléhejte se raději na silnou pracovní morálku, sebedisciplínu a zdravý rozum.
 

Dobrá rada pro
vás ostatní

Pamatujte, Ryby potřebují nejméně jednu dobrou zprávu denně!


    
Tento text byl použit z časopisu VLASTA a jeho autorem je Jiřina Köppelová.  


Nahoru