The Return of the Native [AUDIOBOOK]  1996


 
Díky Verčo B. za zaslání
tohoto obalu

     
ZPĚT na Tvorba: Hostování
   

ODKAZY

TV, KINO, TISK - přehled kdy byl pořad v TV, kině nebo se o něm psalo v časopisech
OBCHODY - české, slovenské, anglické a německé internetové obchody vč. porovnání cen a rad
INZERCE - pro všechny, kteří film shání nebo ho chtějí prodat
INTERNET - oficiální stránky - fandovské stránky
    
 
  

INFORMACE


 
Milujete Alanův hlas? Dovedete si představit 15 hodin a 45 minut vyprávění Alana Rickmana? Že je to váš sen? Potom musíte mít 12 audiokazet The Return of the Native! Alan mistrovsky předčítá román Thomase Hardyho a dokonce zpívá francouzskou píseň;-o

Text knihy v AJ najdete na těchto stránkách http://www.classicreader.com/booktoc.php/sid.1/bookid.1077 Hanko, díky
 

Autor: Thomas Hardy
Čte: Alan Rickman
Délka nahrávky: 15 hodin a 45 minut
Vydavatel: BBC Audiobooks
Datum vydání: 1. září 1996

Děj: Clym Yeobright se vrací domů, šťastný že unikl materialistické Paříži. Potkává vášnivou krásku Eustacii Vye, která v něm omylem vidí možnost osvobození od nudy v Egdon Heatha, a tak dojde i na svatbu.

Skvělý herec, mistr četby!

....

Když posloucháte pana Rickmana zažijete mistra četby v tom nejlepším. Každá postava má pevnou osobnost a hlas, ženy jsou dobré v jeho měnícím se tempu a intonaci, popisy jsou výborně načasovány ve shodě s kapitolami. Jako dobrovolný čtenář za neziskovou organizaci která vydává psaná díla v audio-podobě, jsem si především užívala skvělou četbu. Pan Rickman hovoří a vše je perfektní. 15 hodin a 45 minut jeho četby je věc, která mě skoro  donutila změnit mé mínění o Hardym. Spolehlivě mě to přinutilo naslouchat každému slovu.

Rickmanovi fanoušci, stejně jako jeho nefanoušci, budou milovat smyslnou četbu tance smrti (kazeta č. 8). Každý Rickmanův fanoušek vám řekne, že v těch nejlepších momentech pan Rickman zpívá, ale v těchto kazetách on vlastně zpívá v postavě. Vede si zvláště dobře s francouzskou písní.

Prostřednictvím těchto kazet jsem se bavila při způsobu jakým pan Rickman "převaluje" slovo Eustacia v ústech. Pokud hrajete tyto kazety ostatním členům rodiny ti mladší nakonec začnou zkoušet znít jako pan Rickman, což není špatné.
Fausta; 6.2.00

 

Nahoru