Alena's Alan Rickman Page - Evropské filmové ceny 2002

  
European Film
Academy
  
     
ZPĚT na Tvorba: Hostování
   
Slavnostní předávání evropských filmových cen Felixů za rok 2002 se konalo 7. prosince 2002 v hlavním městě Itálie, Římě. Televize a internet toto předávání přenášel v přímém přenosu od 20.00 - 22.00 hodin. Večerem provázela dvojice složená z britského režiséra Mela Smitha a vycházející hvězdy Asiay Argentové. Ti si na každou kategorii zvali dvojice slavných herců, hereček, režisérů a významných osobností zábavního průmyslu, aby uvedli nominace a předali cenu. Níže je vystoupení AR.
 
  FOTOREPORTÁŽ
   

Alan po příjezdu k Teatro dell'Opera, Via Nazionale 124, Řím; kam dorazil (jako ostatní významní hosté a konferenciéři) luxusní limuzínou. Doprovod mu dělala přítelkyně Rima Hortonová. 

Pozn.: Alan byl jednou z prvních osobností, které k místu konání přijely. Ještě předtím, než se na obrazovce objevil, byl záběr právě na paní Hortonovou.

PS: Pokud se Vám některé obrázky nezobrazí, nebo jen částečně, prosím zkuste použít tlačítko "obnovit" na svém prohlížeči. Mělo by to pomoci.
  

         

    

   

 

  

 

     

  Nejlepší evropská herečka 2002 - nominace
     

Cenu pro nejlepší evropskou herečku 2002 přišli předat Alan Rickman a francouzský hudebník Johnny Hallyday. Na začátek si oba připravili vtipnou výměnu pozdravů, ve které si Alan zajistil, jako ostatně v celém krátkém vystoupení, pozornost svým šarmem, vtipnými grimasami a milým úsměvem. Pozn.: Cena pro nejlepší herečku 2002 byla jednou z posledních cen, které byly udělovány. 

       

       

    

  

    

 

  

    

  

    

    

 

    

 

    

 

    

 

  Nejlepší evropská herečka 2002 - vyhlášení
   

Po shlédnutí ukázek nominovaných hereček přečetl Johnny Hallyday vítězku, tedy spíše vítězky - hned "8 žen" ze stejnojmenného filmu. Poté se ke dvojici připojil i konferenciér večera Mel Smith a omluvil všechny herečky z tohoto filmu, že se nemohly dostavit, jelikož všechny právě natáčejí. Cenu tedy symbolicky převzal Hallyday, aby ji - jako Francouz - odvezl do Paříže. Jak je vidět, tak z tohoto vítězství měli oba opravdu radost;-)
Poslední obrázek zachytil Alana, jak se pohotově "vrhá" po obálce s výsledky, kterou tam zapomněli;-)))
  

    

      

    

 

    

 

    

 

 

    

  

    

  

  
© Alis
Před použitím těchto screenshotů na Vašich stránkách mě, prosím, kontaktujte! Děkuji
(These screengrabs were made by me (Alena/Alis), so don't use them without asking. Thank you)

   


Nahoru